ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed medias 6947402
nr 694 7402
MIXED MEDIAS
5 pcs. signed, 19th/20th century, unframed,
5 st. signerade, 1800-/1900-tal, oramade
300
SEK 350
Monday April 25 2011
at 19:46:44
100 kr
300 kr